Wolfteam Forum Hack Fan Yardım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Wolfteam Forum Hack Fan Yardım

Wolfteam Hack Destek Ve Diğer Oyunlar

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Similar topics
En iyi yollayıcılar
SeaMs (366)
Gladiatus taktikleri Vote_lcapGladiatus taktikleri Voting_barGladiatus taktikleri Vote_rcap 
metin2coupe (304)
Gladiatus taktikleri Vote_lcapGladiatus taktikleri Voting_barGladiatus taktikleri Vote_rcap 
barssi2 (191)
levo2020 (143)
dodo2997 (77)
darkhero055 (67)
tunacan421 (67)
arifarif99 (59)
durgay (56)
Stavoy (53)
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» MetiN2 10.8 Multihack !!
Gladiatus taktikleri EmptyPerş. Haz. 25, 2020 11:27 am tarafından onur4286

» Ewet Arkadaşlar Bu Bug Alıntıdır Sadece 2012 Geldık hala Calısıor :)
Gladiatus taktikleri EmptySalı Eyl. 11, 2012 6:33 pm tarafından nbr21

» Ewet Arkadaşlar Bu Bug Alıntıdır Sadece 2012 Geldık hala Calısıor :)
Gladiatus taktikleri EmptySalı Ağus. 07, 2012 7:16 pm tarafından xanka2x

» Rakion Stage Hack | 2012 |
Gladiatus taktikleri EmptyPerş. Nis. 26, 2012 5:37 pm tarafından kureysalp

» yok
Gladiatus taktikleri EmptyCuma Mart 23, 2012 7:02 pm tarafından dgscya

» Wolfteam Cephane Ölümsüzlük SPEED HACK
Gladiatus taktikleri EmptyC.tesi Mart 10, 2012 6:44 pm tarafından adnanerdem12

» ffasfasf
Gladiatus taktikleri EmptyPtsi Mart 05, 2012 9:12 pm tarafından SeaMs

» Wolfteam Kurt Vuruşu Hack & Hilesi - İndir
Gladiatus taktikleri EmptyPtsi Şub. 27, 2012 9:29 pm tarafından sanane90324

» Wolfteam WolfLite Pro
Gladiatus taktikleri EmptyCuma Şub. 24, 2012 2:45 pm tarafından serekaz

Anahtar-kelime
Kimler hatta?
Toplam 2 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 2 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 34 kişi Çarş. Mart 09, 2011 2:55 pm tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 8847 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: kaahz1

Kullanıcılarımız toplam 2974 mesaj attılar bunda 465 konu
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Wolfteam adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Wolfteam Forum Hack Fan Yardım adresi saklayın ve paylaşın
Forum
Anket
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama

Gladiatus taktikleri

2 posters
YazarMesaj
metin2coupe
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
metin2coupe

Gladiatus taktikleri Empty
MesajKonu: Gladiatus taktikleri   Gladiatus taktikleri EmptyPerş. Şub. 17, 2011 12:27 pm

Gladiatus da 1 lvl da bile yapmanız gereken bir çok şey vardır.Oyuna ilk başladığınızda keşif seferinde düşmanları yenmek şans ister.Ama biz bu şansı ne kadar arttırırsak o kadar iyidir.Şansınızı arttırmak için eğitiminizin yüksek olması lazım ve eğitim yüksek olması içinde altının yüksek olması lazım.İlk önce 50 altınınızla Zeka dışında tüm özelliklere eşit dağıtım yapın.Artan paraylada beceri,çeviklik,karizmaya basabildiğinizce basın.Sonra 0 tecrübe veren görevleri alıp yapın altınınız artsın.

Şimdiki aşama çok önemli çünkü bunu az kişi biliyor.Pazara girin ve malzeme alın ve aldığınız malzemeleri 30,35 altın arası satın.Bu yolla 2 lvl olana kadar alın satın pazarın elinden alabileceğiniz tüm malzemeleri alın.Genellikle hep alıyorlar 5 dk içinde . Bu yolla kazandığınız eğitimleride eşit paylaşın ama zekaya basmayın.

Şimdi 2 lvl olduğunuzda diğer kişilerden daha üstün eğitim puanlarınız olucak.Bu yüzdende onları belki 3 lvla kadar belki 4 lvla kadar olan oyuncuları yenebilecekseniz.0 tecrübe veren görevleri almaya devam edin ta bitene kadar.Şimdi kasa kasa 4,5 lvl olduktan sonra Beceri + 10 veya karizma + 10 olan eşyalarla üstünüzü fulleyin.7 tane iteminizi (silah hariç) böyle yapın ve böylelikle sizi kimse yenemez olur.Bi de Beceri , çeviklik,karizma hepsi aynı oranda doğru gitsin her lvl da 3 er 3 er basın .Zekaya bu oyun boyunca hiç basmayın hep 5 kalsın.Dayanıklılık ve gücü diğer 3 lüye göre az tutun.

+rep verirsiniz umarım Very Happy
heryer12
Üye
Üye
heryer12

MesajKonu: Geri: Gladiatus taktikleri   Gladiatus taktikleri EmptySalı Mart 08, 2011 12:43 pm

Saol ama bunların çoğu yanlış...!
metin2coupe
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
metin2coupe

MesajKonu: Geri: Gladiatus taktikleri   Gladiatus taktikleri EmptySalı Mart 08, 2011 5:30 pm

yaw nesi yanlış ben kendi taktiklerimi kullanarak kasıldım ama 3 ay önce bıraktım hesabım 67 lw server 9

Gladiatus taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gladiatus taktikleri
» Gladiatus taktikleri
» gladiatus